Enervit partnerem Trek-Segafredo

przez trzy najbliższe sezony

Nowa, prestiżowa współpraca dla wiodącego włoskiego producenta żywności sportowej i suplementów.

Enervit ma przyjemność ogłosić początek trzyletniej współpracy z Trek-Segafredo w roli oficjalnego partnera dostarczającego odżywki sportowe. Enervit jako wiodąca włoska firma i jeden z głównych europejskich dostawców odżywek sportowych i suplementów, zawsze odgrywał ważną rolę w zawodowym peletonie.

Dla Enervita jest to początek nowego, ekscytującego rozdziału razem z żeńską i męską ekipą Trek-Segafredo, w ich szeregach od tego sezonu znajdą się doskonale znany kibicom Vincenzo Nibali i Mads Pedersen – zwycięzca Mistrzostw Świata 2109 w wieku zaledwie 24 lat, jak również wielu innych utalentowanych zawodników, którzy już zdążyli zaznaczyć swoją obecność na międzynarodowej arenie, jak Giulio Ciccone, który założył żółtą koszulkę podczas Tour de France.

Paolo Calabresi, dyrektor marketingu Sport&Fitness w Enervit: „Jesteśmy dumni mogąc wspierać ten światowej klasy zespół i udostępniać zawodnikom całą naszą wiedzę oraz doświadczenie, które zdobyliśmy przez 40 lat wraz z wieloma mistrzami olimpijskimi, mistrzami i rekordzistami świata zarówno w sportach indywidualnych jak i zespołowych. Nie możemy się doczekać by podzielić się naszą sportową wizją z Trek-Segafredo, pracując razem nad realizacją kolejnych celów”.

Luca Guercilena, dyrektor generalny Trek-Segafredo: Nasza grupa zawsze szuka partnerów zdolnych do wspóldzielenia pasji, kompetencji i chęci rozwoju. Poprawa wydajności odbywa się poprzez solidną i wzajemną współpracę, szczególnie w delikatnej i ciągle rozwijającej się dziedzinie, jaką jest żywienie sportowe. Pod tym względem wiedza specjalistyczna ekipy Enervit jest jedną z najlepszych na świecie i cieszymy się, że mamy ich wsparcie w nadchodzących sezonach.