NAPÓJ SPORT DRINK 500ml

Więcej widoków

NAPÓJ SPORT DRINK 500ml
6,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Enervit Sport Drink to napój z węglowodanów i elektrolitów. Jego formuła sprawia, że nadaje się do uzupełnienia płynów i soli utracone przez obfite pocenie się podczas intensywnego wysiłku fizycznego, który wpływa na stan, w szczególności sportowców.

Opis

Szczegóły

Enervit Sport Drink to napój składający sie z węglowodanów i elektrolitów. Jego formuła sprawia, że nadaje się do uzupełnienia płynów i soli utraconych przez obfite pocenie się podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Węglowodany  i elektrolity  przyczyniają się do utrzymania odpowiednich poziomów wydajności , wytrzymałości podczas długotrwałego wysiłku i zwiększa nawodnienie naszego organizmu.

Ten produkt powinien być włączony do zróżnicowanej i zbilansowanej .

Jak spożywać

Jak spożywać

Zalecana porcja gotowego napoju izotonicznego wynosi 500 ml na każdą godzinę wysiłku.Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na intensywnoĞć i rodzaj wsiłku fizycznego oraz warunki pogodowe w czasie treningu. Pić należy w regularnych odstępach czasu (najlepiej co około 15 minut) małymi łykami.
Skład

Informacje dodatkowe

Pomarańcza - Woda - Sacharoza - Fruktoza - zakwaszający: kwas cytrynowy - Aromaty - korektor kwasowości: cytrynian sodu - cytrynian magnezu - Chlorek sodu - cytrynian potasu - maltodekstryna (z kukurydzy) - Barwniki: E104, E110 - Stabilizacja agent: E445.

Cytryna  - Woda - Sacharoza - Fruktoza - zakwaszający: kwas cytrynowy - Aromaty - korektor kwasowości: cytrynian sodu - cytrynian magnezu - Chlorek sodu - cytrynian potasu - maltodekstryna (z kukurydzy) - Agent Stabilizacja: E445 - Kolorystyka: E104.