GYMLIE MUSCLE SOY PROTEIN

Więcej widoków

GYMLIE MUSCLE SOY PROTEIN
180,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

GYMLIE MUSCLE SOY PROTEIN


Izolat pochodzenia nie zwierzęcego (soja) białko o wysokiej wartości biologicznej i doskonałą spektrum aminokwasów.

Opis

Szczegóły

Supro® - białka sojowego o wysokiej jakości izolat posiadający wartość biologiczną z doskonałym spektrum aminokwasów.

Bezproblemowo zaspokoi zwiększone zapotrzebowanie na białko wywołane przez intensywność mięśni i zajęć sportowych 

 

Jedna część (30 g) produktu stanowi źródło witaminy B6, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu które zmniejsza  zmęczenie.

Izolat białka sojowego Supro® jest to białko które przyczynia się do utrzymania i zwiększenia masy mięśniowej.

OSTRZEŻENIE. Ten produkt powinien być zawarty w zróżnicowanej i dobrze zbilansowanej diecie oraz  zdrowym stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieci.Skonsultuj się z lekarzem  w przypadku długotrwałego użytkowania.

Opakowanie: puszka .

Masa netto:  800 g.

Jak spożywać

Jak spożywać

3 miarki proszku (30g) rozpuścić w 150ml wody lub mleka 2%. Produkt można stosować do 3 razy w ciągu dnia, najlepiej w ciągu godziny od zakończenia treningu lub 60-30 min. przed planowanym treningiem.

 Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.  Produkt nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży, karmiących, dzieci do lat 14, osób cierpiących na choroby wątroby lub nerek oraz fenyloketonurie (zawiera fenyloalaninę). Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Skład

Informacje dodatkowe

Skład ( CACAO )  izolat białka sojowego Supro®; Kakao w proszku (2%); L-leucyny (2%); Aroma; czekolady w proszku (1,1%) (miazgę kakaową, kakao w proszku, masła kakaowego, cukru, aromaty); L-izoleucyna (1%); L-waliny (1%); Regulator kwasowości: cytrynian tripotasowy; Zagęszczacz: karagen; Czynnik przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu; Substancja słodząca: sukraloza; Mikrokapsułki witamina B6 (witamina B6, mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych).

Skład ( CREMA )  izolat białka sojowego Supro®; Aroma; L-leucyny (2%); L-izoleucyna (1%); L-waliny (1%); Regulator kwasowości: cytrynian tripotasowy; Zagęszczacz: karagen; Czynnik przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu; Substancja słodząca: sukraloza; Mikrokapsułki (witamina B6 witamina B6, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych).