GYMLINE MUSCLE TIME RELEASE 4

Więcej widoków

GYMLINE MUSCLE TIME RELEASE 4
180,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Mieszanka białek, opracowaną w celu zaspokojenia zwiększonego zapotrzebowania na białko u osób, których trening wiąże się z intensywnym wysiłkiem mięśni. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących jak najbardziej uniwersalnego produktu, nie tylko uzupełniającego szybko poziom aminokwasów, lecz również utrzymującego go na stałym poziomie.
Opis

Szczegóły

Gymline Muscle Time Release 4 zawiera cztery rodzaje białka, charakteryzujące się różnym czasem uwalniania aminokwasów, np. serwatka (krótki czas przyswajania), całkowite białka mleka (średni czas przyswajania), albumina z jaj i kazeina micelarna (wolny czas przyswajania). Kazeina micelarna jest produkowana w drodze opatentowanego procesu łączącego w sobie różne techniki filtracji. Proces ten umożliwia zachowanie pierwotnej budowy białek. Kazeina micelarna po spożyciu i wchłonięciu prowadzi do stabilnego skupienia aminokwasów w plazmie, natomiast serwatka powoduje szybki jej wzrost.

Gymline Muscle Time Release 4 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wszechstronnego produktu, który jest w stanie szybko uzupełnić poziom aminokwasów w plazmie oraz utrzymywać go przez kolejne godziny na stałym poziomie.

Jak spożywać

Jak spożywać

Sposób użycia: trzy miarki proszku (30g) rozpuścić w niepełnej (180ml) szklance wody lub mleka (do 2%). Najlepiej spożywać godzinę po przebudzeniu lub dwie godziny po ostatnim posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 14 roku życia. Niewskazany dla osób cierpiących na choroby wątroby lub nerek, kobiet w ciąży oraz chorych na fenyloketonurię. Całkowita dzienna ilość spożywanego białka nie powinna przekraczać 1,5g na kilogram masy ciała. Nie stosować dłużej niż 6-8 tygodni bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Skład

Informacje dodatkowe

ultrafiltrowane białko mleka serwatkowego - skoncentrowane, mikrofiltrowane białko serwatkowe, stężone ultrafiltrowane białka serwatki, sproszkowana albumina jaja kurzego, kazeina micelarna, ultrafiltrowany izolat białka serwatki, kakaowy proszek (3,6%), czekolada w proszku (zawiera mleko i kakao) [2,5%)], aromat, ekstrakt, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja słodząca: sucraloza, mikrokapsułki witaminy B6 (witamina B6, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych).