ENERVITENE CHEER PACK COMPETITION 60ml

Więcej widoków

ENERVITENE CHEER PACK COMPETITION 60ml
16,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Środek spożywczy zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców. Węglowodanowy energetyczny koncentrant z witaminami i kofeiną zalecany do stosowania podczas wysiłku fizycznego.


Wysoka zawartość kofeiny (42mg/100 ml) Produkt przeznaczony jest do intensywnych ćwiczeń i wzmożonej, wysokiejaktywności fizycznej.

Opis

Szczegóły

W celu zgromadzenia maksymalnych rezerw glikogenu w organizmie sportowcy powinni stosować węglowodanową dietę, gdy węglowodany sąźródłem 60% do 70% całkowitej energii zużywanej podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Część tego zapotrzebowania może być uzupełniona poprzez dostarczenie gotowego produktu w postaci koncentratu, który zapewnia szybkie dostarczenie odpowiedniej ilości węglowodanów. Jednym z najwygodniejszych sposobów jest Enervitene Sport - gotowy do spożycia półpłynny produkt

Funkcja kofeiny w koncentratach:

  • Zwiększenie wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych ćwiczeńo wysokiej intensywności.
  • Wzrost wydolności fizycznej.
  • Wzrost wytrzymałości.
  • Zmniejszenie stopnia odczuwania zmęczenia podczas intensywnego wysiłku fizycznego.
Jak spożywać

Jak spożywać

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Podukt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze do 25 st.C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Skład

Informacje dodatkowe

woda, syrop fruktozowy (24,5%), maltodekstryna (z kukurydzy) (22,8%), kwas cytrynowy, zapach, kofeiny (0,035% g / 100 g, 100 g = 85 ml)